سورس خونه ،سورس برنامه اندروید

با سلام  خدمت تمامی کاربران سایت تمشکی

می تونم بگم که این  مطلب ویژه ترین مطلب در سایت تمشکی هست و از این به بعد قراره که هر سورس اندرویدی را که در تمشکی قرار دادیم در پایین این مطلب گذاشته بشه که شما دوستان عزیز بتونید به سرعت به سورس مورد نظرتون دسترسی پیدا کنید.

در این مطلب سورس های اندروید خارجی و ایرانی (البته با کسب اجازه از تولید کننده) قرار خواهد گرفت و سعی می شود که سورس ها تا جایی که امکان داشته باشد به طراحی متریال تبدیل شود که شما دوستان بتونید با کمترین زحمت بیشترین بهره را ببرید. شما با مشاهده سورس های آماده اندروید و بررسی ساختار و کد های استفاده شده می تونید یک پروژه کامل را برای خودتون بسازید.

شاید با بررسی سورس های اندروید آماده شده به نکات کلیدی و جالبی بر بخورید که در آینده بتونه برای شما پر کاربرد و مفید باشه.

با کلیک روی هر سورس کد به صفحه مخصوص آن در سایت تمشکی هدایت خواهید شد.

سورس فروشگاه اینترنتی برای اندروید
دانلود اخرین نسخه نرم افزار اندروید استودیو
دانلود اخرین نسخه اکلیپس

برچسب‌ها

ButterKnife material design آموزش طراحی متریال استفاده از فونت شخصی در اندروید اموزش برنامه نویسی اندروید اموزش تغییر فونت اندروید اندروید اندروید استو اندروید استودیو برنامه اندروید برنامه اندروید املاک برنامه اندروید برای ووکامرس برنامه اندروید وردپرس برنامه اندروید ووکامرس تغییر فونت برنامه اندروید تغییر فونت تمام اکتیویتی ها در اندروید تغییر فونت کل برنامه در اندروید دانلود رایگان سورس دانلود سورس دانلود سورس اندروید دانلود سورس رایگان اندروید سورس سورس اندروید سورس برنامه اندروید سورس رایگان سورس رایگان اندروید سورس فروشگاه سورس فروشگاه ووکامرس سورس متریال سورس وردپرس سورس کتاب آشپزی اندروید سورس کتاب اندروید طراحی برنامه اندروید طراحی برنامه اندروید سایت موزیک طراحی برنامه اندروید وردپرس طراحی متریال فونت سفارشی در اندروید فونت فارسی برای اندروید قابلیت تایپ اعداد فارسی در اندروید متریال متریال دیزاین پروژه اندروید پلاگین اندروید کتابخانه اندروید

قالب جدید همیار وردپرس کاملا مشابه و بهینه ، برای خرید قالب مشابه همیار وردپرس همین حالا اقدام کنید.