شبیه ساز اندروید و معرفی بهترین شبیه سازهای اندروید

شبیه ساز اندروید و معرفی بهترین شبیه سازهای اندروید

شبیه سازهای اندروید

در این پست از سایت تمشکی قصد داریم به معرفی برنامه های شبیه ساز اندروید بپردازیم ،شاید برای شما این سوال پیش آمده باشید که بهترین شبیه ساز اندروید برای کامپیوتر کدام است و هر شبیه ساز چه ویژگی هایی دارد ، پس پیشنهاد می کنم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

شبیه ساز اندروید چیست و چه کارایی دارد ؟

برنامه های زیادی وجود دارند که با استفاده از آن ها می‌توانید محیط سیستم عامل اندروید را در کامپیوتر با سیستم عامل های مختلف ویندوز، مک و حتی لینوکس خودتان شبیه سازی کنید. به این برنامه ها اصطلاحا برنامه های شبیه ساز اندروید گفته می‌شود ، دلایل زیادی وجود دارد که چرا یک نفر می‌خواهد یک برنامه اندروید را روی کامپیوتر شخصی خودش اجرا کند.

توسعه دهندگان برنامه های اندروید ، می خواهند برنامه خود را قبل از اینکه در اختیار کاربران قرار دهند تست کنند. گیمر ها ممکن است بخواهند از ماوس و صفحه‌ کلید در بازی‌های خود استفاده کنند. یا شاید شما فقط می‌خواهید که آن را داشته باشید. در هر حال، شبیه ساز اندروید برای کامپیوتر وجود دارد و می خواهیم از بین آن ها بهترین شبیه ساز های اندروید در سال ۲۰۱۹ را به شما معرفی کنیم ، پس تا پایان با ما همراه باشید.

شبیه ساز اندروید MEmu برای کامپیوتر

شبیه ساز اندروید MEmu برای کامپیوتر

شبیه ساز MEmu نرم افزاری مفید برای افرادی که طرفدار اندروید هستند و به شما این امکان را می دهد تا برنامه ها و بازی های اندروید خود را بصورت تمام صفحه در ویندوز اجرا کنید. توسط نرم افزار MEmu که دارای اندورید نسخه ۵ و ۷٫۱ ( که از طریق کنترل پنل نرم افزار بصورت آنلاین نصب میشود ) میباشد، میتوانید اپلیکیشن های اندروید را بدون داشتن گوشی یا تبلت اندروید، دقیقا به همان صورت در ویندوز خود تست و استفاده کنید. این بدان معنی است که می توانید از برنامه ای که روی دسکتاپ در حال نمایش است درست مثل زمانی که روی تلفن همراه خود با آن کار می کردید بهرهمند شوید.

نکاتی در مورد نرم افزار شبیه ساز اندروید MEmu

 

جهت اجرای این نرم افزار ، پردازنده شما باید قابلیت مجازی سازی (Intel VT-x/AMD-V) را داشته و گزینه Virtual Technology در تنظیمات مادربرد شما فعال باشد.

مدت زمان نصب نرم افزار وقتی روی ۹۹% ثابت میماند متغیر است ( نهایت ۱ الی ۲ ساعت ، شاید بیشتر زمان میبرد ) و بستگی به سخت افزار سیستم شما دارد.

 

سیستم عامل و سخت افزار مورد نیاز برای نصب  MEmu

System Requirements of MEmu
Windows XP SP3/Windows Vista/Windows 7/Windows 8/Windows 10
Intel or AMD CPU (with Virtualization Technology support preferred)
GPU with OpenGL 2.0+ support
At least 1 GB memory
At least 1 GB of free disk space under installation path
(Please do NOT run MEmu App Player in another virtual machine software)

دانلود شبیه ساز MEmu برای ویندوز

 

شبیه ساز اندروید NoxPlayer برای کامپیوتر

شبیه ساز اندروید NoxPlayer برای کامپیوتر

شبیه ساز اندروید NoxPlayer  نرم افزاری مفید برای افرادی که طرفدار اندروید هستند و به شما این امکان را می دهد تا برنامه ها و بازی های اندروید خود را بصورت تمام صفحه در ویندوز اجرا کنید. توسط این برنامه میتوانید اپلیکیشن های اندروید را بدون داشتن گوشی یا تبلت اندروید، دقیقا به همان صورت در ویندوز خود تست و استفاده کنید. این بدان معنی است که می توانید از برنامه ای که روی دسکتاپ در حال نمایش است درست مثل زمانی که روی تلفن همراه خود با آن کار می کردید بهره مند شوید.

 

نکاتی در مورد نرم افزار شبیه ساز Nox App Player

جهت نصب این نرم افزار پردازنده شما باید قابلیت مجازی سازی را داشته (Intel VT-x/AMD-V) و گزینه Virtual Technology در تنظیمات مادربرد شما فعال باشد.

 

سیستم عامل و سخت افزار مورد نیاز برای نصب Nox App Player

System Requirements of Nox App Player
Windows XP(32) SP3/Windows 7 (32 or 64 bits)/Windows 8 (32 or 64 bits)/Windows 10
AMD Dual Core Processor or Intel CPU (with Virtualization Technology (VT-x or AMD-V) support preferred)
At least 1.5 GB RAM
GPU with OpenGL 2.0+ support
At least 1.5 GB of free disk space under installation path (for saving the data of the apps/games you may install) and 300MB under system disk

دانلود شبیه ساز Nox App Player برای ویندوز

 

شبیه ساز اندروید BlueStacks برای کامپیوتر

شبیه ساز اندروید BlueStacks برای کامپیوتر

شبیه ساز BlueStacks  نرم افزاری حرفه ای که به شما این امکان را می دهد تا برنامه ها و بازی های اندروید خود را بصورت تمام صفحه در کامپیوتر ها و تبلت ها اجرا کنید. همچنین می توانید بصورت فوری و بدون نیاز به راه اندازی مجدد، بین اندروید و ویندوز سوئیچ کنید. همچنین می توانید آیکون های برنامه های اندروید را بر روی دسکتاپ رایانه خود قرار دهید.

توسط برنامه BlueStacks میتوانید نرم افزارهای اندروید را بدون داشتن گوشی یا تبلت اندروید، دقیقا به همان صورت در کامپیوتر خود امتحان و استفاده کنید.در اختیار داشتن Bluestacks می تواند آنچه پیش از این روی گوشی خود یا دوستان می دیدید از این پس بر روی کامپیوتر و پیش رویتان است، که این بدان معنی است که می توانید از برنامه ای که روی دسکتاپ در حال نمایش است درست مثل زمانی که روی تلفن همراه خود با آن کار می کردید تعامل داشته و از امکاناتش بهره بگیرید. علاوه بر این، قابلیت همگام سازی برنامه BlueStacks به شما این اجازه را می دهد تا از برنامه ها و اطلاعات ذخیره شده درون آن روی گوشی بتوانید روی رایانه خود پشتیبان بگیرید.

 

قابلیت های نرم افزار BlueStacks

 • اجرای بازی ها و برنامه های اندروید در ویندوز و تبلت ها
  دارای تمامی ویژگی های اندروید
  پشتیبانی از بسیاری برنامه های اندروید
  دارای گرافیک بالا و HD
  برنده جایزه در CES
  قابلیت همگام سازی برنامه
  امکان پشتیبان گیری از برنامه ها و اطلاعات ذخیره شده درون آن روی گوشی بر روی کامپیوتر
  دارای گدجت برای ویندوز
  امکان اتصال به اینترنتو …

Minimum system requirements of BlueStacks
OS: Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows Vista SP2 , Windows XP SP3 (32-bit only)
You must be an Administrator on your PC.
Your PC must have at least 2GB of RAM/main memory. (Note that having 2GB or more disk space is not a substitute for RAM)
Your PC must have 4GB of disk space available for storing Android apps / games and their data.
The drivers for your PC’s graphics drivers should be updated for compatibility with BlueStacks as described in the following post
The PC must have a broadband connection to access games, accounts and related content
BlueStacks 3 will work on all systems that fulfill the minimum systems requirements. However, for a superior gameplay experience, Recommended System Requirements below are representative of our top quartile of users who play MOBA, RPG games and their variants, Strategy games, etc.

Recommended system requirements of BlueStacks
OS: Windows 10, Windows 7
You must be an Administrator on your PC.
Processor:  Intel Core i5-680  (passmark 3500) or higher processor with virtualization extensions enabled in the BIOS
Graphics: Intel HD 5200 (passmark 750) or higher
Memory: 6GB or higher
HDD: SSD (or fusion)
storage HDD Space: 40 GB
Internet: Broadband connection to access games, accounts and related content
Power plan: High performance
Up to date graphics drivers from Microsoft or the chipset vendor

دانلود شبیه ساز BlueStacks برای ویندوز

 

شبیه ساز اندروید Droid4X برای کامپیوتر

شبیه ساز اندروید Droid4X برای کامپیوتر

شبیه ساز Droid4X نرم افزاری مفید برای افرادی که طرفدار اندروید هستند و به شما این امکان را می دهد تا برنامه ها و بازی های اندروید خود را بصورت تمام صفحه در ویندوز اجرا کنید. توسط این برنامه میتوانید اپلیکیشن های اندروید را بدون داشتن گوشی یا تبلت اندروید، دقیقا به همان صورت در ویندوز خود تست و استفاده کنید. این بدان معنی است که می توانید از برنامه ای که روی دسکتاپ در حال نمایش است درست مثل زمانی که روی تلفن همراه خود با آن کار می کردید بهرهمند شوید.

این نرم افزار Root شده میباشد.

Minimum System Requirements of Droid4X
OS :Windows XP SP3
RAM :2 GB
Hardisk :50 GB

دانلود شبیه ساز  Droid4X برای ویندوز

 

شبیه ساز اندروید Andy برای کامپیوتر

شبیه ساز اندروید Andy برای کامپیوتر

شبیه ساز Andy نرم افزاری کاربردی جهت شبیه‌ سازی اندروید در ویندوز میباشد. Andy امکان اجرای اپلیکیشن‌ های اندرویدی را فراهم می‌سازد. دلایل زیادی وجود دارد که از یک شبیه‌ ساز اندرویدی استفاده کنیم. به‌ طور مثال ممکن است بخواهید از iPhone سوییچ کنید به نکسوس گوگل که در این صورت می‌توان از این ابزار جهت تجربه رابط‌کاربری و آشنایی بیشتر با اندروید استفاده کنید؛ شاید ترجیح می‌دهید اپلیکیشنی مثل whatsApp را روی کامپیوتر شخصی‌تان استفاده کنید یا اینکه می‌خواهید Calsh of Clans را روی نمایشگر بزرگتر بازی کنید.

هر هدفی که داشته باشید ابزار Andy می‌تواند جواب گو باشد. برخلاف BlueStacks که تنها قادر به اجرای اپلیکیشن‌های اندروید است، این ابزار رایگان بطور کامل تجربه اندروید  را در ویندوز و مک ارائه می‌دهد؛ علاوه بر این حتی امکان یکسان‌ سازی بین دیگر ابزار‌های اندرویدی را نیز فراهم می‌سازد.

System Requirements of Andy
Dual core AMD or Intel CPU with Virutalization support
۳Gb of RAM; Andy uses less than 1Gb while running apps
At least 10Gb of free disk space
GPU with OpenGL 2.1 support
Windows 7 SP1 / Windows 8.1 / Ubuntu 14.04+ / OSX 10.8+

دانلود شبیه ساز Andy برای ویندوز

 

شبیه ساز اندروید Remix OS Player برای کامپیوتر

شبیه ساز اندروید Remix OS Player برای کامپیوتر

شبیه ساز Remix OS Player یکی دیگر از شبیه سازهای رایگان اندروید در ویندوز است که براساس اندروید ۶ مارشمالو طراحی شده است. این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا برنامه ها و بازی های اندروید خود را بصورت تمام صفحه درویندوز اجرا کنید. توسط این برنامه میتوانید اپلیکیشن های اندروید را بدون داشتن گوشی یا تبلت اندروید، دقیقا به همان صورت در ویندوز خود استفاده کنید.

Recommended system requirements of Remix OS Player
Windows 7 (64-bit) or newer
Core i3 (Recommend Core i5 or Core i7) / No support for AMD Chipsets
۴GB RAM
۸GB Storage (Recommend 16GB)
Enabled Virtualization Technology in BIOS (Learn more: YouTube Tutorial OR Tutorial article)

دانلود شبیه ساز  Remix OS Player برای ویندوز

 

شبیه ساز اندروید LeapDroid برای کامپیوتر

شبیه ساز اندروید LeapDroid برای کامپیوتر

شبیه ساز LeapDroid یکی دیگر از شبیه سازهای رایگان اندروید در ویندوز است. این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا برنامه ها و بازی های اندروید خود را بصورت تمام صفحه درویندوز اجرا کنید. توسط این برنامه میتوانید اپلیکیشن های اندروید را بدون داشتن گوشی یا تبلت اندروید، دقیقا به همان صورت در ویندوز خود  استفاده کنید.

minimum system requirements of LeapDroid
Dual core AMD or Intel CPU
۳۲/۶۴-bit of Windows 7 or above
GPU with OpenGL 2.1 or above
Minimum 2GB of System RAM, 4GB is recommended for better performance
Minimum 2GB of Hard disk free space
*Hardware Virtualization Technology(Intel VT-x/AMD-V) enabled (Recommended for better performance)
*Hyper-V disabled (Recommended for better performance)

دانلود شبیه ساز LeapDroid برای ویندوز

 

شبیه ساز اندروید AMIDuOS  برای کامپیوتر

شبیه ساز اندروید AMIDuOS  برای کامپیوتر

شبیه ساز AMIDuOS  نرم افزاری کاربردی جهت شبیه‌ سازی اندروید در ویندوز میباشد و امکان اجرای اپلیکیشن‌ های اندرویدی را فراهم می‌سازد. دلایل زیادی وجود دارد که از یک شبیه‌ ساز اندرویدی استفاده کنیم.  شاید ترجیح می‌دهید اپلیکیشنی مثل whatsApp را روی کامپیوتر شخصی‌تان استفاده کنید یا اینکه می‌خواهید Calsh of Clans را روی نمایشگر بزرگتر بازی کنید.

 

میتوانید اپلیکیشن های اندروید را بدون داشتن گوشی یا تبلت اندروید، دقیقا به همان صورت در ویندوز شما اجرا کند. بدین صورت که می توانید از برنامه ای که روی دسکتاپ در حال نمایش است درست مثل زمانی که روی تلفن همراه خود با آن کار می کردید بهرهمند شوید.

 

system requirements of AMIDuOS 
Windows 7/8/8.1/10 64bit Operating System.
x86 CPU.
Graphics Driver with OpenGL 3.0 or above should be present.
Enabling Hardware virtualization (VT) in BIOS is recommended for better performance.
.Net framework 4.0 or above.
The platform should have,
a) Minimum 2GB of free hard disk space in system drive.
b) Minimum 2GB of system RAM. Recommended 3GB for better performance.

دانلود شبیه ساز AMIDuOS برای ویندوز

,

2 پاسخ به “شبیه ساز اندروید و معرفی بهترین شبیه سازهای اندروید”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.