نکته هایی در مورد سورس اندروید

نکته هایی در مورد سورس اندروید

نکته هایی در مورد سورس اندروید
نکته هایی در مورد سورس اندروید

سلام و عرض ادب خدمت شما دوستان همیشه همراه

همیشه بر این باور بوده ایم و هستیم که سورس ها را به بهترین نحو آماده و به راحتی در اختیار مشتریان عزیز خود قرار دهیم تا کاربرانی که تازه وارد این عرصه شده اند به راحتی بتوانند از این سورس ها بهره ببرند ولی بعضی از افراد دچار سوء تفاهم شدند که باعث بوجود آمدن مشکلاتی شده ، برای این که کاربران محترم سایت تمشکی دچار سوء تفاهم نشوند بنده چند نکته ای را یاد آور می شوم که خواندن آنها خالی از لطف نیست .

نکته اول :  تمامی سورس های تجاری (غیر رایگان) که در سایت قرار میگیرد اول خروجی گرفته می شود و بعد بر روی تمشکی قرار می گیرد. و سورس های رایگان تا جای امکان بررسی می شود و بعد بر روی سایت قرار می گیرد و دموی ان هم بر روی سایت قرار می گیرد و اگر سورسی دمو نداشت یعنی توسط تمشکی خروجی گرفته نشده و ممکن است دارای اشکالاتی باشد. 

نکته دوم : سورس هایی که در تمشکی قرار میگیرد در سایتهای خارجی تقریبا موجود است و هزینه ای که از شما دریافت می شود فقط هزینه ی برطرف کردن مشکلات سورس ها ، فارسی سازی و سفارشی سازی فونت ها و ایکن ها می باشد.

نکته سوم : چون که تمامی سورس ها بدون مشکل بر روی تشمکی قرار میگیرد لذا مشکلاتی که شما در کامپایل و  اجرای سورس ها دارید شامل پشتیبانی نمی شود .ولی می توانید از طریق نظرات مشکل خود را مطرح کنید تا بررسی شود.

نکته چهارم : از شما کاربران عزیز خواهش داریم قبل از خرید سورس ها ، با توجه به اینکه فایل دانلودی و غیر قابل برگشت هست حتما تحقیق کنید و بعد اقدام به خرید کنید.

نکته پنجم : از دوستان و کاربران محترم خواهش می کنم که لطفا درخواست آموزش نکنید چون واقعا وقت برای این کار وجود نداره و بحث کردن در مورد این موضوع واقعا وقت تلف کردن هست.اگر خودتان دنبال این کار را بگیرید برای شما هم بهتره که موضوع رو خوب درک می کنید.

تقریبا تمامی سورس های اندروید در سایت های همکار در حال فروش هست .

تفاوت سورس های اندروید تمشکی با سورس های دیگر همکاران :

سورس هایی که در تمشکی قرار می گیرد کاملا مشکلات و نواقصش برطرف شده و خروجی آن بر روی سایت قرار میگیرد ، بر خلاف دیگر همکاران که دموی خارجی را قرار می دهند.

سورس های سایت تمشکی شخصی سازی شده (فونت ها و آیکن های شخصی  به  آن ها اضافه شده )

سورس های سایت تمشکی کاملا فارسی شده و در اختیار کاربران قرار میگیرد.

این سورس ها با قیمت خیلی کمتر نسبت به سایتهای همکار (با یک جستجوی ساده می توانید به این نتیجه برسید) در سایت تمشکی به فروش میرود و صرفا فقط هزینه ی شخصی سازی از شما دریافت می شود.

 

با احترام / محمد کاظم لطفی خلف بادام – جمعه ۳۱ اردیبهشت ۹۵ ساعت ۱:۱۵

 

 

 

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.